GİZLİLİK POLİTİKASI

‘Reklam Ağacı’, 'Reklam Alan' ve 'Reklam Veren'lere 'Reklam Alan' ve 'Reklam Veren'lerce işin gereği paylaşılması gereken bilgiler haricinde, ‘Reklam Ağacı ile sözleşme akdederken bildirilen kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

‘Reklam Ağacı’; kişisel bilgileri, firma bilgilerini üçüncü kişilere, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

‘Reklam Ağacı’ web sitesine üye olan kayıtlı kullanıcıların doldurduğu kayıt formu, kullanıcıların kendileriyle iletişim kurabilecekleri bilgileri (firma adı veya e-posta adresleri gibi) vermelerini gerektirmektedir. ‘Reklam Ağacı’, bu formda talep edilen bilgileri reklam vermek amacıyla kullanabilir. Müşteri iletişim bilgileri, gerektiğinde müşteriyle temas kurmak için de kullanılır. Kayıt Formunda talep edilen bilgiler ‘Reklam Ağacı’ ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler ve pazar araştırmalarında kullanılabilir. Bu bilgiler sadece ‘Reklam Ağacı’, tarafından kullanılır ve herhangi bir üçüncü kişiye satılmaz, açıklanamaz. Ancak aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda ‘Reklam Ağacı’, işbu Gizlilik Politikası hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;
  1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
  2. Reklam Ağacı’nın kullanıcılarla akdettiği sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;
  3. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
  4. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.
‘Reklam Ağacı’, web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. ‘Reklam Ağacı’, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

‘Reklam Ağacı’, aynı zamanda 'Reklam Alanların’ aldıkları reklamların ne kadar kullanıldığını, kullanıcı sözleşmesinde taahhüt edilen şekilde bu reklamların yayınlanıp yayınlanmadığını tespit için özel bir belirleyici veri (tracking code) kullanabilir. Bu verinin kullanılması hiç bir koşul ve şart altında ‘Reklam Ağacı’ tarafından işbu gizlilik politikasının ihlali anlamına gelmez.

‘Reklam Ağacı’ nın bulunduğu sunucu bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar güvenilirliği test edilen güvenlik duvarlarına ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. Bu donanımlar güvenli yazılımlarla ve işletim sistemiyle çalıştırılmaktadır. Üyelik ve kredi yükleme işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgilerin gizliliği ve bütünlüğü kırılması mümkün olmayan bir şifreleme, uluslararası bir standart olan 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. SSL şifreleme yöntemleri ile %100 güven içindesiniz.

Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır. Reklam Ağacı yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez.

Kişisel haklarınız "Reklam Ağacı.com" un teminatı altındadır.

‘Reklam Ağacı’, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. ‘Reklam Ağacı’, değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

 
 
Akıllı Meyveler sadece belirlediğiniz gün/zaman periyodlarında yayınlanır.
 
Hakkımızda | Hizmetler | Tasarım | Blog | Kütüphane | Gizlilik Politikası | Banka Bilgileri | İletişim
   
Karaca Ltd., Sistemim.com.tr
Copyright © 2024