İyi bir banner nasıl olmalı?

Bir web sitesinin büyük kitlelere ulaşabilmesi için en etkili yollardan biri banner reklamlarıdır. İyi bir banner siteniz veya kampanyalarınız hakkında ziyaretçilere doğru bilgi veren, içerisinde logonuzun bulunduğu ve ziyaretçilerde sitenizi ziyaret etme isteği uyandıran bir banner olmalıdır.

İyi bir reklam metni nasıl olmalı?

Reklam metinleri, hedef kitle ile iletişim de önemli bir başlangıçtır. Metin, reklam sitenizdeki kampanyalarınızı en iyi şekilde ifade eder nitelikte olmalıdır. Kısa ve anlaşılır olmalıdır. Bir telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerini içermelidir.

İçerik Reklam nedir?

Satış mesajlarını doğrudan aktarmak yerine ürün özellikleriyle tüketici arasında bağ kurarak markayı tanıtma amaçlı gerçekleştirilir.

Reklam veren belli bir süre için internette belli bir alanı satın alır ve bu alanda ürün ya da hizmetini tanıtmak, hedef kitlesine istenilen mesajı aktarmada özel kurgulanmış içerikleri yayınlar. Bu sistem, bir internet sayfasında okunan metinlerde geçen bazı kelimelere yapılan tıklamalar için reklamveren tarafından ödeme yapılması prensibiyle çalışır.

Neden İçerik Reklam?

Çünkü doğru bir siteye yerleştirilen reklamlar, alışveriş yapanları her anlamda satın almaya açıkken yakalar ve reklamların etkisini artırır. İçerik reklam, daha az maliyetle daha fazla dönüşüm sağlar ayrıca reklamverenler için tıklama başına maliyete dayalı ekonomik bir reklam çözümü sunar.

İçeriksel hedeflemeden elde edilen tıklamalar genellikle kampanyanızın performansını hiçbir şekilde tehlikeye atmadan daha fazla nitelikli potansiyel müşteri anlamına gelir. İçerik reklamları içerik ağındaki web sayfalarında ve video gibi diğer öğelerde görüntülenebilir. Metin reklam, resim reklamı, flash reklamı, video reklamı gibi reklam biçimleri bu reklam türünde kabul edilebilir reklam niteliğindedir. Sonuçta, içeriksel hedefli reklamlar, okurlara faydalı bilgiler sağlarken iletinizle yakından ilgilenen bir hedef kitleyi çeker.

 
 
Akıllı Meyveler sadece benzer içeriğe sahip sayfalarda yayınlanır.
 
Hakkımızda | Hizmetler | Tasarım | Blog | Kütüphane | Gizlilik Politikası | Banka Bilgileri | İletişim
   
Karaca Ltd., Sistemim.com.tr
Copyright © 2023